fbpx

Sosyal Medya

+90 216 332 19 35
info@palmiyebotanik.com

Saat: 08:30 - 18:00
Haftanın Her Günü

Taleplerin sorunsuz karşılanmasını hedefleyen firmamızda mevcut olan, güzellik ve zarafetin sembolü dış mekan bitkileri ile yaşadığınız alanın dışında da renkli dünyalar yaratabilirsiniz. Pencereden baktığınızda sizi bekleyen güzellikler ile gününüzü iyileştirmek artık daha kolay. Ağaçlar, fidanlar, çalılar, sarmaşıklar, mevsimlik, yıllık veya çok yıllık yerli ve ithal dış mekan bitkileri Palmiye Botanik’de sizleri bekliyor.

Şehirleşmenin hızla arttığı şu dönemde çevre düzenlemesi de giderek önem kazanmaktadır. Şehirlerin yoğun betonlarının arasında bir an olsun nerde olduğumuzu bize unutturan parklar, bahçeler değişik renk ve çeşitlilikteki dış mekan bitkileri ile düzenlenmektedir. Sizlerde park ve bahçeler gibi nefes aldıran alanları bahçelerinizde yaratabilirsiniz. Sektöre yön veren Palmiye Botanik bu anlamda ürün çeşitliliği ile en güzel peyzaj çalışmalarına katkı sağlayacak dış mekan süs bitkilerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bahçe, balkon ve terasları süsleyen, canlandıran, aynı zamanda dekorasyonu bütünleyen tasarımın bir parçası olan kaliteli dış mekan bitkilerine Palmiye Botanik’ de piyasanın altında fiyatlarla da ulaşabilirsiniz.

Firmamız dış mekan süs bitkilerini yetiştirirken üretimde değişik ve yeni teknikleri başarıyla uygulayarak kaliteyi en üst seviyeye çıkarmayı hedef bilmiştir. Çağın gereksinimi olarak doğaya artık daha fazla önem verilmekte ve özlem duyulmaktadır. Evinizin ve İşyerinizin bahçesinde doğal manzaralar oluşturmak için Palmiye Botanik sizlere kaliteli ve farklı ürünlerle bitki çeşitliliği sunmaktadır.

Bize Ulaşın

İç ve dış mekan bitkileri hakkında detaylı bilgi almak için

+90 216 332 19 35

Bize Ulaşın