fbpx

Sosyal Medya

+90 216 332 19 35
info@palmiyebotanik.com

Saat: 08:30 - 18:00
Haftanın Her Günü

Palmiye Botanik İthalat İhracat ve Pazarlama Ltd. Şti

2003 yılında İstanbul Çengelköy’de kurulan Palmiye Botanik, 2018 yılında da Beykoz, Göksu’da kendisine ait olan 10 dönümlük arazi üzerinde muazzam büyüklükte, modern bir tesis kurarak faaliyetlerine devam etmeyi sürdürmektedir. Tesisin 4 dönümünde iç mekan bitkileri, 6 dönümünde dış mekan bitkileri yetiştirilirken, 500 m²’lik kısmında ise soğuk hava kesme çiçek yetiştirme depoları yer almaktadır. Ayrıca Palmiye Botanik 15 yıllık süre boyunca büyümesine eş değer olarak İzmit’in Kandıra İlçesindeki 80 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerinde yerli bitki üretimi yapmaktadır.

İnsana, topluma ve tabi ki doğaya saygılı bir değer anlayışına sahip olan Palmiye Botanik her zaman işinde uzman olmak için kendini geliştirerek, mükemmellik arayışından vazgeçmemiştir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinden temin ettiği geniş ürün ağıyla Türkiye’de ki en büyük bitki tedarikçisi olmayı başarmıştır. Hiçbir yerde bulamayacağınız iç mekan ve dış mekan bitkileri, koleksiyon kaktüs çeşitleri ve yine hiçbir yerde bulamayacağınız kuru ve şoklanmış çiçeklerle sektörde ön sıralarda olmanın gururunu yaşamaktadır.

Palmiye Botanik kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla bitkilerini üretmeyi, doğanın güzelliklerini çeşitlilikler içerisinde müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli üretimleri, gerekse ithal bitkileri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak en büyük gayelerinden biri olan; müşteri memnuniyetinin ilk basamağı olarak görmüştür.

İç Mekan Bitkileri

Palmiye Botanik dekorasyonun en can alıcı ve yaşayan unsurları olan iç mekan süs bitkilerinde birçok seçeneği her zaman uygun fiyatlarda müşterilerine sunmaktadır.  

Dış Mekan Bitkileri

Evinizin ve işyerinizin bahçesinde doğal manzaralar oluşturmak için Palmiye Botanik sizlere kaliteli ve farklı ürünlerle bitki çeşitliliği sunmaktadır.

Kaktüs Çeşitleri

Dünyanın birçok yerinden getirilen, en kıymetli koleksiyon kaktüs çeşitlerini bünyesinde barındıran Palmiye Botanik istediğiniz bitkiye ulaşmanızı kolaylaştırmıştır.

Kesme Çiçek

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için, kesme çiçeklerdeki kalite ve çeşitlilik Palmiye Botanik olarak önem verdiğimiz bir husustur.

Kuru ve Şoklanmış Ürünler

Uygun ortam sağlandığında uzun süreli kullanım imkanı veren bu kurutulmuş ve şoklanmış çiçekleri firmamız sizler için özenle temin etmektedir.

Saksı ve Dekoratif Ürünler

Palmiye Botanik’de uygun fiyatlara bulabileceğiniz orijinal tasarımlı saksı ve dekoratif ürünlerle bitki ve teraryumlarınızı daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

İç ve dış mekan bitkileri hakkında detaylı bilgi almak için

+90 216 332 19 35

Bize Ulaşın