fbpx

Sosyal Medya

+90 216 332 19 35
info@palmiyebotanik.com

Saat: 08:30 - 18:00
Haftanın Her Günü

İnsanı doğadan ayrı düşünmek neredeyse imkansızken ne yazık ki modernleşen dünyamızda gittikçe alanını genişleten şehirlerin beton yapıları, yeşili de beraberinde azaltmaktadır. Buna karşılık günümüzün en uzun saatlerini geçirdiğimiz evlerimizde veya ofislerimizde kendi yeşil dünyamızı iç mekan bitkileri kullanarak canlandırabilmemiz Palmiye Botanik ile mümkündür.

Palmiye Botanik yerli ve ithal bitkiler olmak üzere sizlere sunacağı geniş iç mekan bitkileri yelpazesiyle kendi botanik bahçenizi yaratmanız için her zaman yanınızdadır. Zevkinize uygun salon bitkilerinden, yeşil yapraklı bitkiler ile isterseniz yaşadığınız ortamda minik bir orman görüntüsü, isterseniz de çiçekli bitkiler seçenekleriyle cennet gibi bir bahçe elde edebilirsiniz.

Yaşadığımız ya da çalıştığımız ortamlarda dekorasyon ortamın havasını değiştiren ve iyileştiren başlı başına bir etkendir. Palmiye Botanik dekorasyonun en can alıcı ve yaşayan unsurları olan iç mekan süs bitkilerinde birçok seçeneği her zaman uygun fiyatlarda müşterilerine sunmaktadır.

Bize Ulaşın

İç ve dış mekan bitkileri hakkında detaylı bilgi almak için

+90 216 332 19 35

Bize Ulaşın